انتظارات اساسی مستاجر در اجاره خانه در ترکیه

انتظارات اساسی مستاجر در اجاره خانه در ترکیه

همان قدر که پیدا کردن و جابه جایی برای مستاجر سخت است، پیدا کردن مستاجری که بتواند خانه خود را به او امانت دهد، آماده کدن خانه اش برای اجاره و رسیدگی به مشکلات مستاجران نیز یک چالش برای صاحبخانه ها است. آسان کردن این روند که به نظر می رسد پر از مشکلات متقابل است ، در دست صاحبان خانه است.

به عنوان  صاحبخانه؛ هنگامی که تصمیم می گیرید خانه خود را اجاره دهید ، با دانستن اینکه این سفر آسانی نخواهد بود ، اگر از نظر مالی نباشد ، شما را از یک فشار معنوی بزرگ نجات خواهد داد. بنابراین ، چگونه می توانید به راحتی سایر مراحل این جاده دشوار را طی کنید؟ ابتدا تصمیم بگیرید که چه نوع مستاجری را می خواهید. بنابراین ، دیدار با مستاجر خود در یک مکان مشترک بسیار راحت تر خواهد بود.  برای تصمیم گیری می توانید به سؤالات زیر پاسخ دهید:

  • آیا مستاجر مجرد یا متاهل با فرزند را ترجیح می دهید؟
  • شغل و کار فعلی مستاجر چقدر به شما مربوط است؟
  • آیا خصوصیات فیزیکی خانه شما برای مشخصات مستاجر مورد درخواست شما کافی است؟

انتظارات اساسی مستاجر در اجاره خانه در ترکیه

علاوه بر این سؤالات ، می توانید اطلاعات دقیقی در مورد مراحل قانونی که حتماً باید به مستاجر خود توجه کنید کسب کنید. بیایید به انتظارات مستاجران برسیم …

انتظارات اساسی مستاجران:

مستاجرها نیز دقیقاً مانند صاحبخانه ها ، از صاحبخانه انتظاراتی دارند. مستاجران قبل از اجاره آپارتمان به روابط صاحبخانه و مستاجر و همچنین موقعیت مکانی و وضعیت فیزیکی خانه توجه می کنند. آپارتمان می تواند راحت باشد. اما ، به عنوان یک معیار دوم و مهم ، داشتن یک صاحبخانه در دسترس ، قابل اعتماد و حلال مشکلات یکی از اولویت های اصلی مستاجرین در هنگام بروز هرگونه مشکل در آپارتمان است. بنابراین ، پیش از اجاره آپارتمان باید به انتظارات اساسی مستاجران توجه کنید. در این مقاله ، بسیاری از اقدامات ساده اما مؤثر را برای شما آورده ایم.

شفافیت در قیمت اجاره و سایر موارد:

امروزه بسیاری از مستاجران با کمک اینترنت می دانند که متوسط ​​قیمت اجاره در هر محله چقدر است. اگر او با یک مشاور املاک همکاری کند ، ممکن است اطلاعات بسیار بیشتری داشته باشد. بنابراین ، باید مراقب باشید که ضمن اشتراک گذاری قیمت با مستاجر ، واقع بین و شفاف باشید. تاریخی که مستاجر به خانه می آید ، شرایط تخلیه و موارد دیگر باید قبل از فرآیند اجاره مشخص شود. همچنین گفتن مشکلاتی که خانه قبلا داشته ولی در حال حاضر حل شده است برای مستاجر صداقت صاحبخانه را نشان می دهد. هیچ مستاجری نمی خواهد با یک سورپرایز ناخوشایند روبرو شود. با این حال ، به عنوان یک صاحبخانه ، صحبت در مورد مشکلات فنی یا فیزیکی در گذشته و بیان مراحلی که در جهت حل آنها برداشته اید ، همیشه به شما امتیاز می دهد.

مسئله دوم ، که انتظار می رود برای مستاجران شفاف باشد ، موارد قرارداد اجاره و قیمت اجاره است. زیرا هر مستاجر می خواهد آپارتمان را برای مدت طولانی اجاره کند. بنابراین ، او می خواهد بداند که متوسط ​​افزایش اجاره بها پس از 1 یا 2 سال چقدر خواهد بود. باز هم در این فرایند ، مستاجر می خواهد قوانین اولیه آپارتمان اجاره ای را از قبل بداند و تصمیم بگیرد که آیا می تواند براساس آن زندگی کند یا نه.

انتظارات اساسی مستاجر در اجاره خانه در ترکیه

ارائه یک آپارتمان تمیز ، ایمن و راحت:

نه تنها مستاجران ، بلکه همه می خواهند در یک آپارتمان تمیز و امن زندگی کنند. قبل از اجاره دادن آپارتمان ، باید مراقب باشید که یک آپارتمان تمیز و مرتب را به گونه ای ارائه دهید که مستاجران بتوانند با وسایل خود بیایند. به این شکل می توانید انتظار اجاره خود را بالا نگه دارید و حداقل مشکلات را با مستاجر خود داشته باشید.

یک آپارتمان در دسترس ، کاربردی ، تمیز و مناسب تقریباً برای هر نوع مستاجر بسیار ارزشمند است. همچنین بسیار مهم است که با رسیدگی ماهانه و سالانه از آپارتمان خود آن را هر لحظه برای اجاره دادن آماده کنید.

دکوراسیون شخصی:

دومین مورد مهم برای آپارتمان های مبله ،  دکوراسیون شخصی منازل است. برای رسیدن به این هدف ، باید مراقب باشید تا حد امکان از حداقل عناصر دکوراسیون استفاده کنید. دیوارهای ساده ، وسایل کم و راه حل های دکوراسیون کاربردی به مستاجر شما کمک می کنند تا آپارتمان را بر اساس خواسته ها و سلیقه های خود تزئین کند.

جدا از امکانات موجود ، قبول کردن درخواست های اضافی مستاجر اقدام دیگری است که ممکن است آنها را به خود جلب کند. تا زمانی که شما را مجبور به خرج مالی نکند ، می توانید با ارزیابی پیشنهادات کاربردی و شیک ، نظر مستاجر خود را جلب کنید. به این ترتیب ، حتی اگر مستاجر خانه را تخلیه کند ، شما یک تغییر سودآور  خواهید داشت که باعث افزایش قیمت اجاره می شود.

انتظارات اساسی مستاجر در اجاره خانه در ترکیهراهنما:

تاکنون بیشتر در مورد موضوعات مادی صحبت کرده ایم. با این حال ، برای برقراری ارتباط طولانی مدت با مستاجر خود ، باید از نظر معنوی نیز از او حمایت کنید. شما می توانید این کار را به ساده ترین روش بعنوان راهنما برای هر کاری انجام دهید. اجاره کوتاه مدت یا بلند مدت؛ سعی کنید اطلاعات دقیق را با مستاجر خود در میان بگذارید.

Source: www.landlord-resources.theblueground.com

آموزش

اجاره آپارتمان در استانبولاجاره خانه در استانبول برای دو هفتهاجاره خانه در استانبول برای یک ماهاجاره خانه در استانبول دیواراجاره خانه در ترکیه به پول ایراناجاره خانه ویلایی در استانبولاجاره هفتگی خانه در استانبولانتظارات اساسی مستاجر در اجاره خانه در ترکیهچگونه در استانبول خانه اجاره کنیمحداقل اجاره خانه در ترکیه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *