خرید ملک در ترکیه

خرید ملک در ترکیه

در ترکیه هر شخص خارجی بعضی حقوق ها را دارد. این حقوق مطابق با حقوق بین الملل و حقوق داخلی ترکیه است. بدون شک یکی از مهم ترین حقوقی که یک خارجی باید در ترکیه از آن برخوردار باشد مجوز اقامت است. از نظر قانونی ، شخصی که تصمیم به اقامت خود می گیرد ، باید توسط دولت مجوز اقامت بگیرد. در ترکیه برای خارجی ها ، مجوز اقامت نه تنها یک قانون بلکه یک نظم اجتماعی است. دولت ترکیه تصمیم می گیرد که یک خارجی برای مدت معینی و به یک دلیل خاص در ترکیه بماند.

مجوز اقامت که توسط مقامات تعیین شده است برای خارجی ها می تواند برای ” اقامت ترکیه” اقدام کند. از نظر قانونی ، این مجوز تضمین می کند که افراد حق دارند در مدت زمان مشخصی در ترکیه بمانند. مجوز اقامت به خارجی ها امکان کار در ترکیه را می دهد.

در ترکیه مانند هر کشور توسعه یافته ، برای به دست آوردن مجوز اقامت و کار ، باید قانون را رعایت کرده و اطمینان حاصل شود که افراد برای مدت زمانی مشخص ، در قوانین کشور آزادانه سفر می کنند. می توانید آزادانه سفر کنید.

خرید ملک در ترکیه

سرمایه گذاری در ترکیه:

یکی از مزایای سرمایه گذاری ترکیه ، موقعیت مرکزی آن است. این موقعیت جغرافیایی ایده آل (واقع در اروپای مرکزی ، آسیا ، خاورمیانه و شمال آفریقا) بسیاری از سرمایه گذاران را به دیدن این کشور برای اهداف تجاری خود سوق داده است. علاوه بر این ، سالانه بیش از 28 میلیون گردشگر از ترکیه بازدید می کنند. صنعت جهانگردی ترکیه یکی از بزرگ ترین در جهان است. همه این عوامل منجر به افزایش چشمگیر موقعیت اقتصادی ترکیه در چند سال گذشته شده است.

در سال های اخیر، سرمایه گذاری در ترکیه در اکثر کشورها مورد استقبال قرار گرفت. ترکیه ششمین اقتصاد بزرگ در اتحادیه اروپا است. ترکیه در هشت سال گذشته از 94 میلیارد دلار فراتر رفته و یکی از جذاب ترین کشورهای جهان برای تجار و کارآفرینان است. هدف بیشتر افراد از سرمایه گذاری در ترکیه ، کسب و کار، سرمایه گذاری و سودآوری و همچنین  مهاجرت به ترکیه است. این روش برای افرادی که می خواهند با خیال راحت و برنامه ریزی شده به ترکیه مهاجرت کنند بسیار مناسب است. فضای کسب و کار در ترکیه بسیار رقابتی است و بیش از 25000 شرکت های بین المللی در ترکیه وجود دارد. به طور متوسط، تنها 6 روز برای ایجاد یک شرکت در ترکیه کافی است، در سایر کشورهای عضو OECD حدود 13 روز طول می کشد.

رشد اقتصادی ترکیه:

با رشد قتصادی ترکیه ، تعداد بازرگانان و فعالان اقتصادی در سال های اخیر برای ورود به بازار سرمایه گذاری در نظر گرفته شده است.

مزایای سرمایه گذاری در ترکیه:

اگر یک شخص خارجی توسط وزارت امنیت داخلی در برابر امنیت عمومی و مشکلات سیاسی معرفی شود ، آن شخص باید طی مدت زمانی خاص کشور را ترک کند. در غیر این صورت اخراج می شود. روند اخراج کاملاً تحت پوشش وزارت کشور است.

انواع سرمایه گذاری و مزایای آن برای خارجی ها:

سرمایه گذاران خارجی که سرمایه گذاری مستقیم انجام می دهند می توانند به همان اندازه از فرصت های ارائه شده برای سرمایه گذاران داخلی بهره مند شوند. سرمایه گذاری مستقیم با ایجاد یک شرکت ، مشارکت یا مشارکت با یک شرکت موجود نیز آسان است. از طرف دیگر ، در صورت سرمایه گذاری های غیرمستقیم حاصل از خرید سهام یا اوراق بهادار ، دولت هیچ گونه حمایتی برای سرمایه گذاران خارجی ارائه نمی دهد. بنابراین، آنها تنها می توانند با سرمایه گذاری بلند مدت و مستقیم از کمک دولت ترکیه بهره مند شوند.

آیا سرمایه گذاران خارجی می توانند تابعیت ترکیه را دریافت کنند؟

سرمایه گذاران خارجی می توانند تابعیت ترکیه را  کسب کنند. براساس این قانون ، به اتباع خارجی که بیش از مقدار مشخص سرمایه گذاری ، اشتغال یا سپرده گذاری دارند ، تابعیت داده می شود. سرمایه گذاران خارجی در صورت تکمیل شرایط لازم قادر به اخذ تابعیت هستند.

سرمایه گذاری از طریق خرید ملک:

با توجه به قوانین ترکیه، اگر در زمین های نظامی اقدام به خرید نکنند ، افراد دارای تابعیت خارجی می توانند ملک خریداری کنند. از آنجا که بخش املاک و مستغلات بسیار مهم است ، خرید ملک در یک کشور مانند ترکیه یک سرمایه گذاری عالی است. روش شهروندی برای خارجیانی که در ترکیه ملک می خرند بسیار آسان است. با سرمایه گذاری در خانه ای به ارزش 250،000 دلار ، در ترکیه  سرمایه گذاری می کنید و شهروند می شوید. علاوه بر این ، اگر ملک زیر این مبلغ بخرید ، می توانید اجازه اقامت بگیرید و اگر 5 سال بمانید ، حق درخواست تابعیت را خواهید داشت. اخذ اجازه اقامت برای خارجیانی که در ترکیه خانه خریداری می کنند بسیار آسان است. اتباع خارجی که اقدام به خرید خانه در ترکیه می کنند می توانند برای مدت معینی اجازه اقامت بگیرند و حق دریافت مجوز برای خانواده های خود را دارند. با این مجوز، کودکان نیز می توانند  در ترکیه کار کنند. خارجیان  دارای مجوز اقامت نیز می توانند شغل خود را آسان تر پیدا کنند و برای شرکت خیلی راحت تر مجوز دریافت کنند.

Source: www.remaxmyofis.com

آموزش

آیا با خرید ملک در ترکیه میتوان اقامت گرفتاخذ پاسپورت ترکیه با خرید ملکحداقل قیمت خرید ملک در ترکیه برای اقامتحداقل مبلغ خرید ملک در ترکیه برای اقامتخرید خانه در ترکیه با 100 میلیون تومانخرید ملک در ترکیهسرمایه گذاری از طریق خرید ملک در ترکیهسرمایه گذاری در ترکیهقوانین خرید ملک در ترکیهمزایای سرمایه گذاری در ترکیهنظرات در مورد خرید ملک در ترکیه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *