نکاتی جهت خرید آپارتمان در ترکیه

نکاتی جهت خرید آپارتمان در ترکیه

سالانه افراد زیادی به کشور ترکیه سفر می کنند از همین رو تمایل دارند که به صورت کوتاه مدت یا بلند مدت در این کشور اقامت داشته باشند. جهت اقامت در ترکیه باید ملک و مسکنی را در آنجا خریداری یا اجاره کنید.

اگر شما قصد خرید آپارتمان در ترکیه را دارید باید به برخی از نکات قبل از هرگونه اقدامی توجه داشته باشید. چرا که باید به تمامی قوانین مقررات خرید آپارتمان در ترکیه آشنا باشید که در روند کار خود با مشکلاتی در این خصوص مواجه نشوید.

جهت خرید آپارتمان در ترکیه نیاز به توجه دقیق و آگاهی بالا دارد، بهتر است در هنگام خرید آپارتمان جستجو و تحقیق بیشتری کنید. در ادامه با ما همراه باشد تا اطلاعات کاربردی را در اختیار شما قرار دهیم.

متراژ آپارتمان در ترکیه

یکی از نکات مهمی که در هنگام خرید آپارتمان در ترکیه باید به آن توجه داشته باشید، متراژ آن است. ابتدا باید تعداد نفرات خانواده خود را در نظر داشته باشید و متناسب با تعداد اعضا خانواده خود آپارتمانی با متراژی مناسب را خریداری کنید.

همچنین باید علاوه بر تعداد نفرات باید سن اعضا خانواده خود را در نظر داشته باشید تا متناسب با شرایط آنها بتوانید آپارتمان مناسبی را خریداری کنید. علاوه بر این موارد باید ابتدا فکر کنید که وسایل مورد نیاز به چه فضایی برای جای گیری نیاز دارد.

نکاتی جهت خرید آپارتمان در ترکیه

منظره و موقعیت قرار گیری آپارتمان در ترکیه

دیگر مواردی که باید هنگام خرید آپارتمان در ترکیه به آن توجه داشته باشید ویو یا همان منظره آپارتمان است. اگر موقعیت آپارتمان مشرف به قسمت شمالی قرار گرفته، به نمای آن کاملاً توجه داشته باشید. در اینگونه مواقع آپارتمان نورگیر خوبی نخواهد داشت. ممکن است در چهار فصل سال منزل شما تاریک بوده و هوای سردی در واحد شما وجود داشته باشد.

در صورتی که فضای منزل شما سرد باشد به طور قطع رطوبت در واحد شما بیشتر بوده و نیاز بیشتری به سیستم های گرمایشی و برق خواهید داشت. به طور کلی در واحدی که نور خورشید وارد خانه می شود به مراتب بهتر از خانه هایی است که نورگیر خوبی ندارند.

همچنین علاوه بر این موارد باید به اندازه پنجره ها، سیستم های عایق بندی و دیگر موارد مهم توجه داشته باشید. با توجه به این نکات می توانید خانه ای با متراژ و موقعیتی مناسب در ترکیه خریداری کنید.

برآورد ارزش های خرید آپارتمان در ترکیه

نکته مهم دیگری که در این خصوص وجود دارد، برآورد هزینه آپارتمان مورد نظر شما است. بهتر است هنگام خرید آپارتمان در ترکیه همراه یک کارشناس یا یک مهندس آپارتمان مورد نظر خود را بررسی کنید. برخی از آپارتمان جهت اصلاح و تعمیر برخی از قسمت های آن نیاز به مقداری پول خواهد داشت.

در این مواقع باید در نظر داشته باشید که این تغییرات در توان مالی شما خواهد بود یا خیر؟ در صورتی که نواقصی زیادی در واحد مورد نظر شما وجود داشته باشد کارشناسان به راحتی آنها را تشخیص داده و در صورت لزوم، شما را از خرید این آپارتمان در ترکیه منصرف خواهند کرد.

اگر واحد مورد نظر در طبقات فوقانی آپارتمان هست باید به این نکته توجه کنید که شما هنگام رفت و آمد احساس راحتی خواهید داشت یا خیر؟ همچنین می بایست وجود یا عدم وجود آسانسور را مدنظر قرار دهید. با برآورد کلیه این نکات شما خواهید توانست ارزش آپارتمان را به راحتی برآورد کنید. در صورت تایید می توانید خرید آپارتمان در ترکیه را انجام دهید.

 به زیر ساخت آپارتمان توجه داشته باشید

هنگام خرید آپارتمان در ترکیه باید به زیر ساخت آن توجه داشته باشید. در صورت عدم توجه به این نکات در آینده هزینه های گزافی را برای شما در بر خواهد داشت. هنگام بازدید از آپارتمان توجه داشته باشید که آیا سیم کشی برق، گاز، سرویس بهداشتی، لوله کشی آب و گرمادهی آنها چگونه است؟ آیا در شرایط مطلوبی قرار دارد یا خیر؟

آگاهی از این نکات به شما کمک خواهد کرد که چه میزان انرژی برای گرم کردن خانه خود یا دیگر مسائل احتیاج خواهید داشت. اگر آپارتمانی دارای پارکینگ و انباری است از مالکان بخواهید که به طور کامل تمامی این قسمت های ساختمان را به شما نشان دهند. پس از آن اطمینان حاصل کنید که پارکینگ یا انباری برای شما امن است یا خیر؟

پس از بررسی این نکات اقدام به خرید آپارتمان در ترکیه کنید. مطمئناً با توجه به این نکات آپارتمان مناسبی را خریداری خواهید کرد.

خرید آپارتمان در ترکیه در منطقه ای آرام

یکی دیگر از نکاتی که باید به آن توجه داشته باشید، موقعیت آپارتمان است. منظور از موقعیت آپارتمان این است که آیا در منطقه ای پرسروصدا قرار دارد یا در سکوت و آرامش؟ قطعاً انتخاب شما جهت خرید آپارتمان در ترکیه محلی بی سرو صدا خواهد بود.

اگر آپارتمان شما در منطقه ای روبرو خیابان یا در نزدیکی رستوران قرار دارد، قطعاً سرو صداهایی در خانه به گوش خواهد رسید. به خصوص افرادی که در طبقات اول و دوم در نزدیکی این مناطق قرار دارند، بیش از طبقات دیگر با این سر و صدا ها در گیر خواهند بود.

همچنین اگر شما به صدای آسانسور حساس هستید دقت داشته باشید که آیا آسانسور در نزدیکی اتاق شما قرار دارد یا خیر. همچنین پیشنهاد می شود آپارتمانی را خریداری کنید که به وسیله حمل و نقل عمومی، مغازه و مدارس نزدیک باشد. توجه به تمامی این موارد به شما کمک خواهد کرد که آپارتمانی را در ترکیه خریداری کنید که با آرامش و سکوت همراه باشد.

نکاتی جهت خرید آپارتمان در ترکیه

نمای خرید آپارتمان در ترکیه

هنگام خرید آپارتمان باید به نمای ساختمان توجه داشته باشید. آپارتمان هایی که در نمای آنها کارخانه های بزرگ وجود دارد زیبایی ساختمان و آپارتمان را خواهد گرفت. بهتر است آپارتمانی را انتخاب کنید که زیبایی نمای ساختمان شما را نگیرد.

جهت خرید آپارتمان با نمایی مطلوب می توانید از شهرداری منطقه درخواست کنید که بهترین منطقه را جهت سکونت به شما پیشنهاد دهد. همچنین مشاورین املاک کمک های شایانی جهت خرید آپارتمان در ترکیه در منطقه و نمایی زیبا خواهند کرد.

محیط اطراف آپارتمان در ترکیه

از دیگر موارد که باید به آن توجه شود در نظر گرفتن محیط اطراف ساختمان در هنگام خرید آپارتمان در ترکیه است. منظور از محیط اطراف آپارتمان موقعیت منطقه ای آن است. آیا آپارتمان در منطقه ای مناسب و شناخته شده ای قرار دارد یا خیر؟

همچنین باید توجه داشته باشید که در محیط اطراف شما فضای سرسبز و زیبایی وجود داشته باشد. بهتر است در این مواقع از ساکنین آن منطقه پرس و جو های لازم را داشته باشید.

وضعیت قانونی خانه و هزینه های پرداخت ماهانه در آپارتمان

از دیگر نکاتی که باید به آن توجه داشته باشید، وضعیت ساخت و ساز قانونی خرید آپارتمان در ترکیه است. باید اطمینان حاصل کنید که هیچ‌گونه اقدامات غیر قانونی در ساخت و ساز آپارتمان صورت نگرفته است. راه حل مناسب جهت کسب اطمینان بررسی قراردادهای ساخت و ساز آپارتمان است.

همچنین در خصوص هزینه های ماهانه از مسئول مجتمع ساختمان پرس و جو کنید تا در مدت زمان مشخصی هزینه ها به صورت ماهانه پرداخت شود. این هزینه ها در ساختمان صرف نظافت، نگهبانی و دیگر مسائل این چنینی ساختمان خواهد شد.

در نتیجه هنگام خرید آپارتمان در ترکیه باید متناسب با بودجه خود در جستجوی آپارتمان در ترکیه باشید. همچنین باید به متراژ، زیر ساخت ساختمان و محیط آن بسیار دقت داشته شود که در نهایت یک خرید قابل قبولی داشته باشید.

Source: www.turkey.imtilak.net

آموزش

آپارتمان ارزان قیمت در ترکیهخرید آپارتمان در ترکیهخرید آپارتمان دست دوم در استانبولخرید خانه در ترکیه و گرفتن اقامتخرید ملک در ترکیهسایت خرید ملک در استانبولقیمت خانه ارزان در ترکیهقیمت خانه در ترکیهقیمت خرید خانه در ترکیه به پول ایراننکاتی جهت خرید آپارتمان در ترکیه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *